W listopadzie i grudniu nasze przedszkole odwiedziło kilku przesympatycznych klaunów. Dzieciaki miały okazję nauczyć się magicznych sztuczek, malowania niewidzialnymi farbami, żonglowania talerzem. Każdy przedszkolak dostał również swoje wymarzone zwierzątko zrobione z balonika.
Animatorzy z fundacji odwiedzili nas również podczas spotkania z Mikołajem. Tym razem przybyli w charakterze „śnieżynek”. Śnieżynki dostarczyły dzieciom kolejną porcję radości i obdarowały maluchy muzycznymi prezentami.
Dziękujemy śnieżynkom.

15 stycznia z ramienia fundacji odwiedzili nas uczniowie liceum i wystawili przedstawienie pt: „Kubuś Puchatek”. Profesjonalni i pełni zabawy młodzi ludzie zachwycili naszych przedszkolaków i „porwali ” na dłuższą chwilę do Stumilowego Lasu.