12 października tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział  uczniowie wraz z rodzicami i personel szkoły. Uczniowie klasy pierwszej (Maria Szewczuk, Klaudia Paciorek, Bartosz Chmielewski, Bartosz Gałkowski i Jakub Farjaszewski) zdali swój mały egzamin i w dobrych humorach przystąpili do ślubowania. Potem były gratulacje, całusy i wiwaty. Ważnym elementem był wybór tytułu naszej szkolnej gazetki. W konkursie wzięły udział cztery tytuły, z których został wybrany jeden: „NOWINKI SZKOLNEJ RODZINKI”. Całą uroczystość uświetnił koncert muzyczny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Muzycznej z ulicy Miodowej. Miłym akcentem był przygotowany  przez rodziców słodki i pyszny poczęstunek dla nauczycieli i pracowników szkoły za który bardzo dziękujemy.