Tuż przed świętami ukazał się pierwszy numer gazetki szkolnej. Tytuł Nowinki Szkolnej Rodzinki został wyłoniony w konkursie – najpierw przez uczniów, a w drugim etapie przez przedstawicieli nauczycieli, rodziców i samorządu. Z gazetki można dowiedzieć się czym interesują się uczniowie, co ciekawego dzieje się w szkole, a także pozą nią. Można przyjemnie spędzać wolny czas przy zagadkach i rebusach. A przede wszystkim uczniowie mogą ćwiczyć samodzielne czytanie,  ponieważ większość artykułów zapisana jest znakami PCS. Już wiadomo, że Nowinki Szkolnej Rodzinki cieszyły się ogromną popularnością i zostały przeczytane „od deski do deski”.

Jeśli chcecie, aby Wasz artykuł znalazł się w kolejnym numerze gazetki, skontaktujcie się zespołem redakcyjnym albo z wychowawcą.