Dnia 18.12.2014 w naszej szkole odbył się uroczysty Koncert Kolęd wykonany przez uczniów z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie.

Mieliśmy okazję wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru i orkiestry. Koncert został poprowadzony przez Prof. Katarzynę Sokołowską, która tego dnia wystąpiła przed nami także w roli dyrygenta.
Czas wspólnego kolędowania był czasem radości i jedności wszystkich uczniów z Zespołu Szkół nr 109. Był także okazją do tego, aby złożyć na ręce Pani Dyrektor Zespołu Szkół nr 89 Małgorzaty Rosy serdeczne podziękowania za możliwość kształcenia naszych uczniów w budynku przy ul. Skaryszewskiej.
Swoją obecnością zaszczycili nas również współpracujący z nami przedstawiciele ze świata biznesu, m.in. z projektu „Marz Kartkę”, przedstawiciele z ZS nr 89 oraz licznie przybyli tego dnia rodzice uczniów.

Wspólne kolędowanie wprowadziło nas w atmosferę świąt Narodzenia Pana, a wzajemna życzliwość i radość sprawiła, że z niecierpliwością czekamy na kolejne muzyczne spotkania.