19 grudnia 2014 roku gościliśmy w naszej szkole podstawowej na Radomskiej Mikołaja!!!

Dzięki pani Ani Mossakowskiej z Fundacji „Dr Clown” odwiedzili nas pracownicy Coca Coli, którzy wyszli z pomysłem ufundowania naszym młodszym uczniom prezentów mikołajkowych. Była to ich samodzielna wspaniała inicjatywa. Wychowawczyni świetlicy p.R.Sim zebrała listy do Mikołaja od wszystkich uczniów szkoły podstawowej i przekazała je darczyńcom.
Radość naszych uczniów była przeogromna! Spełniły się ich marzenia i otrzymali niesamowite prezenty. Był to prawdziwy dar serca, bo czyż nie jest pięknym otrzymać wymarzoną kolejkę elektryczną dodatkowo z najprawdziwszą czapką kolejarza z prywatnej kolekcji darczyńcy? Takich osobistych perełek było wiele i lepszego Mikołaja nasi uczniowie nie mogli sobie wyobrazić! Przekazujemy raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Centralnego Dispatching’u Coca Coli oraz Fundacji „Dr Clown” za zorganizowanie nam tak cudownych Mikołajek!