W naszej placówce przykładamy szczególną wagę do tego, by każdy młody człowiek miał dostęp do komputera, Internetu, mógł i potrafił z niego korzystać. Mamy świadomość, jak wiele możliwości w ten sposób się przed nim otwiera, jak bardzo może to pomóc w codziennym życiu i poszerzyć zakres aktywności, zainteresowań. W związku z tym w roku szkolnym 2015 / 2016 rozpoczęły się w naszej szkole regularne zajęcia w profesjonalnie wyposażonej e-pracowni. Wszyscy uczniowie mają dostęp do  najwyższej klasy sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania, Internetu. Miejsca pracy są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci i młodzieży. Podczas lekcji wsparcia udzielają: wychowawca i nauczyciel wspomagania komputerowego, którzy uprzednio przygotowują program zajęć i cele dla każdego ucznia. Dzięki temu wszyscy nasi podopieczni mają szansę osiągać sukcesy w zakresie posługiwania się urządzeniami nowoczesnej technologii.