Dnia 26 października 2016 r. odbył się apel z okazji Międzynarodowego Miesiąca AAC. Szczególną uwagę mogliśmy poświęcić naszym kolegom, którzy porozumiewają się za pomocą symboli, gestów i urządzeń komunikacyjnych. W tym dniu wypowiadali się za pomocą tabletów i  laptopów z programami do komunikacji oraz GoTalków. Koledzy opowiedzieli wiele ciekawych rzeczy o sobie i swoich marzeniach.

Dominik Dębowski, Daniel Gayny, Weronika Jonas,  Paweł Kamiński, Rafał Świżek, Grzegorz Wójtowicz – klasa II A gimnazjum

„Wspaniale  jest rozmawiać za pomocą książki komunikacyjnej.”

Szymon Niewiarowski – klasa II B gimnazjum

„A ja lubię odpowiadać na pytania. Chciałabym, żeby ludzie zadawali mi dużo pytań.”

Basia Bagorro – klasa IV

„Proszę rozmawiajcie ze mną.”

Paweł Kamiński – klasa II A gimnazjum

 

Niebawem znajdziecie na stronie wypowiedzi wszystkich uczniów.