Nasi uczniowie gimnazjum wzięli udział w XXIII konkursie rysunkowo malarskim organizowanym przez  Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Odział Ochota. Tegorocznym  hasłem konkursu było „Warszawska dzielnica Ochota – miejsca, które warto zobaczyć” co był formą uczczenia 100. rocznicy przyłączenia Ochoty do Warszawy. Dominik Sawicki, Kamil Dobczyński, Weronika Wlazło, Kamil Zalewski oraz Aleksandra Winterot wykonali prace plastyczne podczas zajęć z p. Renatą Sim. Prace Dominika, Kamila i Weroniki zostały nagrodzone i uczniowie zostali zaproszeni na wyjątkową  uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się 10 grudnia 2016 w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” i była połączona z wystawą nagrodzonych prac. Imprezę objęła patronatem Burmistrz Dzielnicy Ochota, pani Katarzyna  Łęgiewicz, a w uroczystości wziął udział Zastępca Burmistrza, pan Grzegorz Wysocki. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszych uczniów i gratulujemy raz jeszcze!!!

Link do konkursu na stronie PTTK: http://www.ochota.warszawa.pttk.pl/krm.php