Już po raz czwarty rodziny, personel, absolwenci oraz zaproszeni goście zgromadzili się na Święcie Szkoły. W sobotę, 27 czerwca br. uczestnicy spotkali się na Mszy Świętej w kościele św. Jakuba na Ochocie. „Uroczysta Gala Oskarowa” odbyła się na boisku szkolnym. Centralnym momentem imprezy było wręczenie Statuetki Misia. Laureatami tegorocznej nagrody zostali:

Pani Krystyna Turkiewicz, która od momentu decyzji o powstaniu szkoły prowadziła sekretariat służąc wszystkim pomocą w załatwianiu spraw urzędowych,

Pani Beata Bandolet to wyśmienity wolontariusz. Towarzyszyła naszym uczniom podczas zajęć na basenie,

Pan Maciej Wiśniewski – z IMEX GRAF, inicjator akcji „świąteczna kartka”, z której dochód zasilił konto wycieczek szkolnych,

Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie, które zorganizowało niezwykłe lekcje dla naszych dzieci i młodzieży,

Centrum Kultury Koreańskiej przy Ambasadzie  Republiki Korei często goszczące naszych uczniów na ciekawych warsztatach przybliżających kulturę dalekich miejsc.

Nagrodzeni otrzymywali gromkie brawa, gdy tylko pojawiali się na czerwonym dywanie.

Cała społeczność szkolna zgromadziła się aby dopingować mecz siatkówki. Tradycyjnie już rodzice pokonali drużynę pracowników szkoły. Puchar zwycięzcom wręczyła Pani Dyrektor,  a wszyscy sportowcy otrzymali złote i srebrne róże.

Uroczystość uświetniły występy taneczne Violi z kl. II B oraz zespołu SQER Dance działającego przy SGGW. Było wiele innych atrakcji. Fundacja Złotowianka ze Złotowa prezentowała rowery rehabilitacyjne (RaceRunning) i częstowała nas popcornem oraz watą cukrową. Z Panią Bogną Czechowską z Fundacji Słoneczna Akademia dzieci i młodzież wykonywały kolorowe ramy, w których chętnie się fotografowały. Absolwenci rozegrali z uczniami szkoły mecz Boccia. Harcerze sprzedawali swoje rękodzieła, Rada Rodziców zorganizowała kiermasz. Przedszkolaki szalały w „Kąciku Malucha”, a po nadmiarze emocji można było zmierzyć ciśnienie  lub skorzystać z instruktażu pierwszej pomocy Koła Usłużnych Pielęgniarek i Dzielnych Ratowniczek Medycznych.

Na długo też zapamiętamy doskonałe smaki potraw przygotowanych przez zespół kulinarny. Jak zwykle furorę robiły kiełbaski grillowane przez naszego rodzica.

Wielu z nas bawiło się w rytm przebojów na płycie boiska. Pogoda też nie zawiodła i wszyscy uznali imprezę za udaną.