Dnia 27 Października 2017 roku w naszej szkole odbyła się Impreza pożegnalna naszej Krysi Turkiewicz, szkolnej sekretarki. W związku z przejściem na emeryturę Krysia zorganizowała uroczysty, iście królewski bankiet dla wszystkich pracowników szkoły.

Ach co to była za impreza!!! Nasza Krysia Turkiewicz – sekretarka szkolna – postanowiła przejść na emeryturę. No i z tej właśnie okazji wystawiła taki bankiet dla wszystkich pracowników szkoły (bagatela prawie setka ludzi), że była to iście królewska uczta. I może nie ma w tym nic dziwnego, bo nasza Krysia organizowała pierwsze szkolne dni razem z patronką Szkoły dr Anną Lechowicz wiosną 1986 roku. Ponad 30 lat prowadziła sekretariat szkolny i zna wszystkich uczniów i ich rodziców, wszystkich pracowników, ich dzieci i wnuki. A w ogóle zna wszystkie nasze tajemnice i całe szkolne życie od początku istnienia placówki.

Prawie każdy pracownik stawił się na imprezie żeby uściskać Krysię, pysznie zjeść i potańczyć. Takiej integracji dawno już nie mieliśmy. Dziękujemy Krysiu za wspaniałe przyjęcie.