„ GRY BEZ GRANIC” – BUDAPESZT od 20.06 do 23.06.2018

W dniach 20.06 – 23.06.2018 nasza szkolna drużyna w składzie: Diana Kimon, Krystian Dobrski, Norbert Dobrski, Julia Wójtowicz, Violetta Kuchcińska , Natalia Lewandowska uczestniczyła w fantastycznym wydarzeniu sportowym „Gry bez granic” w Budapeszcie. Opiekunami drużyny byli Katarzyna Wylot, Paulina Musielak oraz Artur Twarowski. W wydarzeniu brały udział drużyny z następujących krajów: Belgia, Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa oraz gospodarze imprezy Węgry. Rywalizacja sportowa odbywała się w czterech konkurencjach, punkty przyznawane były za czas wykonania zadania, na realizację każdej gry obowiązywał limit czasowy 20 minut. Walczyliśmy dzielnie, ostatecznie drużyna szkolna zajęła w klasyfikacji ogólnej 6 miejsce. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Niemiec. Oprócz rywalizacji sportowej zwiedzaliśmy Parlament Węgierski, spacerowaliśmy po mieście oraz bawiliśmy się na imprezie pożegnalnej. Impreza była dla dzieci wspaniałym doświadczeniem i czekamy na kolejne „Gry bez granic”.