29 marca 2019 roku odbyła się XI Międzyszkolna Giełda Talentów nt. „Druga wojna światowa – pamiętamy”, organizowana przez Zespół Szkół nr 89 w Warszawie. Nasi uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych postanowili wykazać się talentem plastycznym. Kinga Sinarska, Adam Szymanek, Marta Derebecka, Katarzyna Zubrzycka i Katarzyna Brzostowska  na zajęciach plastycznych z panią Renatą Sim oglądali filmy i zdjęcia ukazujące trudny temat II wojny światowej, następnie malowali na płótnach to, co najbardziej ich poruszyło i utkwiło im w pamięci. Powstały piękne, mocne prace, które zostały nagrodzone podczas XI Giełdy Talentów. Prace Katarzyny Brzostowskiej pt. „Mały Powstaniec” oraz zbiorowa abstrakcyjna praca Marty Derebeckiej i Adama Szymanka pt. „Walka” zdobyły ogromne uznanie w oczach szanownego jury i otrzymały I miejsce w kategorii: talent plastyczny. Kinga Siniarka obrazem „Bombardowanie” oraz Katarzyna Zubrzycka obrazem „Nalot na Polskę” otrzymały zaszczytne II miejsce w tej samej kategorii.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych kochanych uczniów!!!