26 listopada odbyła się w naszej szkole jubileuszowa 10 edycja edycja warsztatów plastycznych „Marz Kartkę”. Z okazji okrągłej rocznicy był pyszny tort oraz prezenty dla uczestników warsztatów. Motywem przewodnim tegorocznej kartki były świąteczne skrzaty i prezenty. Malowaliśmy, kleiliśmy, wycinaliśmy, a przede wszystkim świetnie się bawiliśmy! Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i zapraszamy do wspólnej zabawy w przyszłym roku.

Tegoroczne warsztaty Marz Kartkę powoli przechodzą do historii – historii, którą m.in. dzięki Łukaszowi z MediaCap oraz Mateuszowi i Marcie będziemy wspaniale wspominać. Bardzo dziękujemy, za uczestnictwo w tegorocznej jubileuszowej edycji wydarzenia Marz Kartkę i przepraszamy, jeżeli coś było nie tak.
Zapraszamy Cię do obejrzenia zdjęć oraz filmiku na naszym kanale YouTube.