Zakończyła się akcja Lato w Mieście w naszej szkole. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wakacji w szkole. Uczestnicy brali udział w ciekawych zajęciach, wyruszali na wycieczki do Parku, Centrum Nauki Kopernik oraz ZOO. Na rozpoczęcie półkolonii zrobili piękne i pomysłowe plakaty. Wykazali się kreatywnością podczas Pirackiego Dnia. Stali się artystami malując na podobraziu. Robili oryginalne, zapachowe mydełka. Poznali życie pszczół. Zobaczyli jaka wygląda ul w środku i znaleźli królową pszczół. Wszystko to podczas spotkania z pszczelarzem. Do szkoły przyszły gady węże, żółwie, jaszczurki. Poznali ich zwyczaje, a niektóre mogli pogłaskać. To był bardzo interesujący czas spędzony latem w szkole.