We środę 1 czerwca odbyła się w naszej szkole impreza z okazji Dnia Dziecka dla klas starszych. Nauczyciele przygotowali dla uczniów wiele atrakcji. Odbyły się występy wokalne po hiszpańsku w rytmie salsy, porywając do tańca uczniów i nauczycieli .Następnie uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu stoisk tematycznych o nazwach : mam pytanie z maszyną losującą , domino, zawody sportowe, porozmawiajmy. Uczniowie bawili się doskonale wzorowo wykonując wszystkie zadania. Zaliczenie poszczególnych konkurencji odbywało się na specjalnie przygotowanych kartach uczestników. Następnie odbył się koncert francuskiej oraz angielskiej piosenki ,wykonawcami byli nauczyciele z naszej szkoły. Na imprezie nie zabrakło poczęstunku oraz pysznej pizzy . Humory oraz dobry nastrój towarzyszyły nam do końca imprezy.