W dniu 3 czerwca przy przepięknych promieniach słońca, pod błękitem nieba odbył się rodzinny piknik pt. „Bal na łące”. Wszyscy zebraliśmy się na naszej zielonej szkolnej trawce. Spędziliśmy przemiły czas na kocykach, przy dźwiękach muzyki orkiestry „Darmanista”,  która zagrała nas na żywo oraz przy śpiewie naszej wspaniałej muzyczki Mirunki. Tatusiowe wykonali dla dzieci prawdziwy balet „Jezioro łabędzie” w spódniczkach tiulowych  a mamy wspólnie  wykonały przepiękny taniec Jerusalema. Dla dzieci z okazji dnia dziecka były różne atrakcje np. robienie baniek mydlanych, tatuaże oraz pyszne gofry. Wspólnie świętowaliśmy dziecięce święto przy pysznym torcie. Tata naszej Arpi z II grupy zorganizował pyszny grill a wszyscy rodzice zapewnili kolorową wiosenną ucztę dla podniebienia. To był cudowny czas, pełen uśmiechu, pogaduch i zabawy.