Zielona Szkoła Jedlnia 31 maja – 3 czerwca 2022 roku

We wtorek rano uczniowie z klasy 1 AT i 2 A wraz z opiekunami wyjechali w podróż do Leśnego Ośrodka Edukacyjnego im.A.Zalewskiego w Jedlni Letnisku.
Oto wypowiedzi uczniów po Zielonej Szkole:
Było fajnie. Byliśmy w super Parku Dinozaurów w Bałtowie. Oglądaliśmy dinozaury. Niektórzy z nas pamiętają o rekinie, który rozbił szybę w Oceanarium. To były filmiki w 3D, ale te okulary nic nie dawały, bez okularów było widać jaśniej. Tam było odlotowo. Była pizza.
Chodziliśmy po lesie, poznawaliśmy piętra lasu. Zbieraliśmy śmieci, ktoś zostawił tam sosy do pizzy. Pani Kasia je podniosła. Potem robiliśmy ludziki z szyszek i leśne obrazki z liści i patyków.
Zrobiliśmy przedstawienie „Rzepka” Juliana Tuwima, każdy miał swoja rolę. Na koniec wszyscy upadliśmy na trawkę. Było ciepło. W czasie ogniska przyszedł do nas leśny skrzat Bukowita, który jednym chapsnięciem połknął Panią Jolę.
Pan leśnik mówił o zwierzętach w lesie.
Na koniec była dyskoteka, wszyscy tańczyli i nasze Panie też.
Na zielonej szkole było genialnie, odlotowo, super, chcemy pojechać jeszcze raz.