Warszawa 15 Czerwca 2022

Szanowni Rodzice,

Zbliża się koniec roku szkolnego 2021/22. Ze względu na długotrwałą pandemię Covid-19 i wynikający z niej brak możliwości organizowania imprez ogólnoszkolnych, zaplanowaliśmy w tym roku nietypową uroczystość zakończenia roku szkolnego. W dniu 24 czerwca od godziny 10.00 na boisku szkolnym odbędzie się pokaz sprzętów rehabilitacyjnych wraz z doradztwem i indywidualnymi konsultacjami.

Wręczenie świadectw uczniom odbędzie się kameralnie w klasach lub w „kącikach” na boisku szkolnym, jeśli tego dnia dopisze nam pogoda:

1. Klasy I-IV ( z III piętra) spotkania o godzinie 10.30
2. Klasy IV – VIII (z I piętra) spotkania o godzinie 11.30
3. Oddziały przedszkolne z II piętra – spotkania o godzinie 12.30

Zapraszamy wszystkich Państwa do obejrzenia wystawianych sprzętów różnych firm rehabilitacyjnych. Koordynatorem akcji jest firma Akson, która współpracuje z naszą szkołą – naprawia sprzęty, dostarcza części i wstawia do naszej szkoły pionizatory, a także specjalistyczne siedziska do testowania.

Podczas pokazu Specjalnych Wyrobów Medycznych znajdą się produkty spełniające wytyczne do dofinansowania w ramach programu Aktywny Samorząd 2022 tj.

Obszar A – likwidacja bariery transportowej

Zadanie 1 – pomoc w zakupie i montażu oprzyrządowania do posiadanego samochodu tj.
specjalny fotel pasażera, w tym fotelik dziecięcy, podnośnik lub najazd/podjazd/rampę podjazdową do wózka inwalidzkiego, dodatkowe pasy do mocowania wózka inwalidzkiego itp.;

Zadanie 5 – pomoc w zakupie skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym lub oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego tj. przystawka lub pchacz

Obszar C – likwidacja barier w poruszaniu się:

Zadanie 1 – pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym

Dodatkowo wystawiane będą sprzęty rehabilitacyjnych następujących firm: 

 • R82
 • LECKEY
 • SORG
 • SUNRISEMEDICAL
 • LIVCARE
 • MEYRA
 • NETTI
 • LEWICARE
 • MDH
 • EUROMED
 • OPSA
 • HERNIK

 

Będziecie Państwo mogli przymierzyć swoim podopiecznym oraz skorzystać z doradztwa w zakresie funkcjonalności następujących urządzeń i pomocy ortopedycznych :

 • pionizatory
 • wózki aktywne
 • spacerówki ( nie pozycjonujace)
 • wózki aktywne- pozycjonujące
 • podnośniki przejezdne, ścienne,  sufitowe, modułowe
 • schodołazy
 • rowery rehabilitacjyjne
 • urządzenia multifunkcyjne
 • ortezy , gorsety ortopedyczne
 • wózki pozycjonuje spacerowe
 • siedziska ortopedyczne

Szczególną ofertą jest możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji przez  wykwalifikowanych rehabilitantów z Instytutu Paleya https://paleyeurope.com/o-nas/

Mgr Beata Wnuk od godziny 13.00 do 16.00 zaoferowała możliwość konsultacji pod kątem kompleksowych potrzeb w zakresie rehabilitacji i niezbędnego oprzyrządowania dla 5 uczniów/przedszkolaków naszej szkoły.

Jeśli ktokolwiek z Państwa jest zainteresowany ofertą indywidualnego spotkania z pracownikami Instytutu Paleya to prosimy bardzo o skontaktowanie się w nadchodzącym tygodniu ze szkolnym rehabilitantem prowadzącym Państwa dziecko.
Wychowawcy powiadomią Państwa, czy spotkanie końcowo-roczne zespołu klasowego odbywa się w sali czy na boisku szkolnym.
Warszawa 9 Maja 2022 – aktualizacja 7 Czerwca 2022

Szanowni Rodzice,

W ramach akcji „Lato w mieście 2022” zaplanowaliśmy wzorem lat ubiegłych 5 grup po czworo uczniów. Odbędą się 2 turnusy wypoczynku letniego:

1 turnus 27 czerwca – 1 lipca

Dzieci przydzielone do pierwszego turnusu – pdf  <– kliknij tutaj

2 turnus  4 – 8 lipca

Dzieci przydzielone do drugiego turnusu – pdf  <– kliknij tutaj

================================================================

RAMOWY PROGRAM ZAJĘĆ AKCJI „LATO W MIEŚCIE” – PDF  <– KLIKNIJ TUTAJ

================================================================

Wszelkie informacje dotyczące opłat i zasad organizacji znajdziecie państwo w regulaminie akcji „Lato w mieście” w SPS nr 327.

Od 10 maja 2022 r. ruszają w elektronicznym systemie zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”.

Zapisy do Akcji „Lato w Mieście” 2022, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń rozpoczną się 10 maja 2022 r. od godziny 8:00 i potrwają do 22 maja 2022 r. – zgodnie z zasadami postępowania rekrutacyjnego, zawierającymi szczegółowy harmonogram.

Rodzice dzieci rejestrują się na stronie: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów feryjnych należy wskazać preferowane szkoły. Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy jednotygodniowy turnus, który trwa od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni świątecznych oraz ostatniego tygodnia ferii letnich).

Listy zakwalifikowanych dzieci zostaną opublikowane 24 maja 2022 r. o godzinie 16:00.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę. Od 25 maja 2022 r. od godziny 8:00 do 8 czerwca 2022 r. do godziny 12:00, należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (do pobrania z systemu) w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.

Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej należy zapoznać się z regulaminem.
REGULAMIN LATA W MIEŚCIE – kliknij aby otworzyć

Warszawa 4 Maja 2022

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w Akcji „Lato w Mieście” w dniach 27.06 – 8.07.2022.
W przyszłym tygodniu udostępnimy link do logowania i zapisywania uczniów na akcję letnią.

Warszawa 11 marca 2022
Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 11 marca 2022 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, wydane na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz.U. z 2021 r. poz. 195).

W trosce o bezpieczeństwo uczniów, pracowników szkół i ich najbliższych rekomendowane jest szczepienie jako świadoma decyzja w zakresie ochrony przez zachorowaniem i przenoszeniem COVID-19.

Szczegółowe informacje w dokumencie pdf

Uprzejmie informujemy, że zaświadczenia oraz oświadczenia (za miesiąc marzec) dotyczące indywidualnego dowozu dzieci do placówki będą przesyłane drogą elektroniczną do Rodziców oraz do Wydziałów Oświaty i Wychowania.

W sprawie wymienionych dokumentów prosimy o kontakt mailowy na adres: intendent@sp327.edu.pl
W szczególności prosimy o podanie adresu mailowego do wysyłki dokumentów.