W dniu zakończenia roku szkolnego firma Akson, która współpracuje z naszą szkołą od kilku lat zorganizowała na szkolnym terenie wystawę sprzętów różnych firm rehabilitacyjnych:

R82, LECKEY, SORG, SUNRISEMEDICAL, LIVCARE, MEYRA, NETTI, LEWICARE, MDH, EUROMED, OPSA, HERNIK, AKSON.

Na wystawie znalazły się produkty spełniające wytyczne do dofinansowania w ramach programu Aktywny Samorząd 2022 związane z likwidacją bariery transportowej i bariery w poruszaniu się.
Szczególną ofertą była możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji przez wykwalifikowanych rehabilitantów z Instytutu Paleya.
Pokaz wózków , specjalistycznych siedzisk, rowerów, podnośników i różnych drobnych sprzętów ortopedycznych cieszył się dużym zainteresowaniem rodziców uczniów naszej szkoły i gości z zewnątrz.