Anna Walkiewicz

Koordynator Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju
Ania Walkiewicz koordynator WWR

Psycholog, certyfikowany terapeuta Hanen®. Od 2006 roku pracuje jako psycholog/terapeuta AAC w Zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 327 w Warszawie, ukierunkowanym na wspieranie rodzin z małym dzieckiem z trudnościami w porozumiewaniu się, obecnie koordynuje pracę Zespołu WWR. Oprócz zajęć terapeutycznych, współprowadzi także spotkania szkoleniowe, warsztatowe dla rodziców i osób pracujących z dziećmi niemówiącymi lub mającymi trudności w komunikowaniu się.

Od 2009 roku związana ze Stowarzyszeniem „Mówić bez Słów” – ISAAC Polska, a od 2010 roku z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Komunikacji Alternatywnej i Wspomagającej ISAAC. Uczestniczy w ogólnopolskich i zagranicznych konferencjach i szkoleniach dotyczących m.in. wspomagającej i alternatywnej komunikacji, doskonaląc tym samym swój warsztat pracy.