Tuż przed feriami w szkole wydarzyło się coś wielkiego: Dzień babci i dziadka. Uczniowie przygotowywali się do tego uroczystego dnia od paru tygodni. Były próby do przedstawienia, a przede wszystkim samodzielne wykonanie podarunku dla babci i dziadka podczas warsztatów plastycznych.
18 stycznia o godzinie 10:15 wszyscy zebrali się w sali rehabilitacyjnej na trzecim piętrze i rozpoczęło się.
Uczniowie zaprezentowali przedstawienie związane z karnawałem – Zapusty.
Były Aniołki, Diabły oraz kolędnicy. Nie zabrakło turonia, króla Heroda, który za swe zbytki trafił do piekła. Wszyscy świetnie bawili się jak przystało na polski karnawałowy czas, tańczyli w tak pastorałek i ludowych przyśpiewek.
Babcie i dziadkowie odgadywali zagadki o swoich wnukach i okazało się , że dobrze znają swoje urwisy.
Wzruszeniom i oklaskom nie było końca, wnukowie spisali się.
Dziękujemy.