Dzień Babci i Dziadka w klasach 1-3

24 stycznia był dniem pełnym emocji, radości i zabawy dla uczniów klas I-III, ich nauczycieli i asystentów oraz zgromadzonych gości. Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Dla uczczenia tego dnia dzieci wraz z nauczycielami przygotowali przedstawienie pt.: „Podróż przez cztery pory roku”, pełne kolorów, wspaniałej muzyki, zabawy, niespodzianek i wspomnień. W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i asystenci.

Babcie i Dziadkowie wspaniale włączyli się we wspólną zabawę, tańczyli walczyka, sprawnie zwijali wełnę, celnie wrzucali piłki do kosza, radośnie włączyli się w śpiewanie piosenek, nauczyli się gestów Makaton.

Spotkanie  wszystkim bardzo się podobała, Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem przyjmowali upominki – ręcznie malowane kubeczki od swoich ukochanych wnucząt. Całości dopełnił słodki poczęstunek, na który rodzice naszych uczniów przygotowali przepyszne ciasta.