Dnia 25 listopada Misiowe Przedszkole skorzystało z zaproszenia Przedszkola 102 przy ulicy Siewierskiej  i przybyło na akademię z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Dzieci w przystępny sposób przypomniały historię powstania naszego kraju oraz wyjaśniły genezę symboli narodowych. Akademię ubogacał piękny śpiew pieśni patriotyczny  oraz choreografie taneczne. Obchody 11 Listopada w Przedszkolu 102  od początku do końca zachwycały zarówno małych jaki dużych widzów.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólny poczęstunek i zabawę swobodną. Jesteśmy bardzo wdzięczni Przedszkolu 102  za życzliwość oraz  otwartą  postawę na integrację dwóch tak różnych ale równie wspaniałych światów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie!

Dziękujemy!