3 października 2023 roku w Warszawie odbyła się premiera filmu „Święto ognia” w reżyserii Kingi Dębskiej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIII AT Zuzanna Jaszczuk, która przygotowywała aktorów i wystąpiła w kilku scenach. Na premierze obecny był też tata Zuzi – pan Zenon, a ze szkoły, razem z Zuzią przybyli: panie dyrektorki Izabela Tulik i Małgorzata Dońska – Olszko, psycholożka szkolna – Magdalena Środa Zięba, asystentka – Magdalena Szpecht, rehabilitant – Artur Twarowski oraz my terapeutki AAC – Jolanta Jaszczuk i Iwona Stępniewicz będące konsultantkami podczas realizacji filmu.

Zachęcamy całą społeczność szkolną do obejrzenia „Święta ognia”, w powstaniu którego uczestniczyła nasza szkoła.

Nam się podobało!

Jolanta Jaszczuk