W połowie czerwca bieżącego roku , STUDIO TECHNIK PLASTYCZNYCH Kasi Kullmann we współpracy z naszą nauczycielką Jolantą Sztencel zorganizowało warsztaty plastyczne zatytułowane „MÓJ ULUBIONY BOHATER KOMIKSOWY”.
W warsztatach wzięły udział klasy I-III a działania twórcze uwieczniła p. Agnieszka Lewandowska (mama Natalki  i Anielki) oraz inicjatorka warsztatów Katarzyna M. Kullmann. Dzieciom towarzyszyli nauczyciele i opiekunowie ze SPS nr 327.

Szczegółowy opis z tego wydarzenia znajdziesz w pliku PDF poniżej.

KATARZYNA MARIA KULLMANN – artysta plastyk; mgr sztuki; pedagog  i  AGNIESZKA NIEMYJSKA – Dyrektor Domu Kultury WYGODA

serdecznie zapraszają dnia 22 września 2018 roku o godz. 16.00
do Domu Kultury WYGODA przy ul. Koniecpolskiej 14
na wystawę dzieł dzieci ze STUDIO TECHNIK PLASTYCZNYCH oraz
finał Konkursu Z KSIĄŻKĄ W KIESZENI 2018 zatytułowany KAWUNIA U BABUNI I HERBATKA U PRADZIADKA
WSTĘP WOLNY!

UWAGA! Wystawa potrwa do dnia 30 listopada 2018 roku.