Pożegnaliśmy kilku wieloletnich pracowników, którzy postanowili ostatecznie przejść na emeryturę. Odeszły z pracy  szkolne opiekunki dzieci – Małgosia Dukowska i Iwonka Jesiotr, oraz nauczycielki – Ula Korzeniowska, Ela Przybylska, Bożenka Wielecka i Krysia Ziątek. Ze względu na pandemię Covid-19 wydarzenie odbyło się kameralnie, niemniej jednak uroczyście i z licznymi niespodziankami. Ożyły także wspomnienia, ważne szkolne imprezy i anegdoty, które pozostaną w naszej pamięci i kronikach szkoły.

Wszystkie odchodzące osoby przepracowały w naszej szkole 35 lat, a więc były na stanowisku od samego początku istnienia SPS 327 na ul. Radomskiej. Pioniersko przecierały szlak edukacji dzieci z niepełnosprawnością ruchową i sprzężoną. Oddały szkole prawie całe swoje życie zawodowe i tworzyły latami historię naszej placówki, którą w wielkim skrócie – no bo jak pokazać 35 lat w 11 minut – przybliżyły młodym nauczycielom w opracowanej w czasie wakacji prezentacji.  .

Z całego serca dziękujemy im za te wspólne lata, owocne i twórcze, pełne entuzjazmu, pasji oraz radości z codziennych kontaktów.